15.12.2023


Troska o jakość usług i ekologię –
poszukiwanie złotego środka

 

W dzisiejszych czasach, kiedy stajemy się coraz bardziej świadomi, że dbanie o samochód to nie tylko kwestia estetyki, ale także odpowiedzialności społecznej i ekologicznej.

 

 

 

 

Myjnie samochodowe stają przed wyzwaniem utrzymania wysokiej jakości usług przy jednoczesnym szacunku dla środowiska. Jednym z liderów w tej dziedzinie jest ekologiczna sieć myjni samochodowych Banieczka, która nie tylko doskonale dba o Twoje auto, ale także o planetę.

 

Czystość bez kompromisów 

Zdajemy sobie sprawę, że dla kierowców czystość auta ma kluczowe znaczenie. Dlatego też firma nieustannie inwestuje w najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości środki do mycia. Regularne szkolenia pracowników serwisujących oraz ciągłe kontrole sprawiają, że usługi na myjni są nie tylko profesjonalne, ale także ich użytkowanie jest wygodne i komfortowe.

 

Ekologiczna myjnia samochodowa – ochrona środowiska

Jako firma świadoma swojej roli społecznej, aktywnie angażujemy się w działania na rzecz ochrony środowiska. Jednym z kluczowych elementów jest system podczyszczania ścieków, który pozwala zatrzymać zanieczyszczenia z powierzchni samochodów, chroniąc w ten sposób glebę i wody gruntowe. To nie tylko wymóg prawny, ale również moralny obowiązek, który traktujemy z najwyższą powagą. Każda myjnia bezdotykowa wyposażona jest w separator oraz osadnik, który wg wymogów prawnych powinien być czyszczony dwa razy do roku, niemniej jednak w naszym przypadku takie urządzenia są czyszczone od 3-4 razy w roku.

 

Monitoring ścieków i dbałość o wody gruntowe 

Z myślą o przyszłości i zrównoważonym rozwoju, regularnie przeprowadzamy badania ścieków. Monitorowanie składu substancji chemicznych i ilości zanieczyszczeń to dla nas standard, który pozwala utrzymać najwyższe normy ekologiczne. Dzięki temu możemy nie tylko dostosować nasze procedury do zmieniających się norm, ale także aktywnie przyczynić się do minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko, poprzez dostosowanie parametrów chemicznych naszej chemii.

 

Innowacyjna myjnia dla lepszej przyszłości 

Banieczka nieustannie poszukuje nowych, bardziej ekologicznych rozwiązań. Inwestujemy w technologie oszczędzające wodę, dostosowujemy chemię tak, aby była skuteczna i możliwie jak najbardziej ekologiczna oraz monitorujemy najnowsze trendy w dziedzinie ekologii. Naszym celem jest nie tylko sprostać oczekiwaniom klientów, ale także być pionierem w dziedzinie ekologicznych praktyk myjni samochodowych.

Podsumowując, myjnia samochodowa Banieczka nie tylko oferuje najwyższą jakość usług, ale również działa z pełnym zaangażowaniem w ochronę środowiska. Dbamy o Twoje auto, jednocześnie respektując naturę. Wybierając Banieczkę, wybierasz nie tylko czystość, ale także odpowiedzialność społeczną i ekologiczną.

 

Sprawdź lokalizacje naszych myjni:
https://banieczka.pl/locations/

Masz pytania? Napisz do nas:
marketing@banieczka.pl

Bansamo - Płyn do mycia szyb
Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt