29.02.2024


Przygotowanie myjni na sezon wiosenno-letni. Jak to robi Banieczka?

 

Wraz z nadejściem wiosny, kiedy cieplejsze dni stają się normą, właściciele pojazdów zaczynają zwracać większą uwagę na stan wizualny ich pojazdów. To również czas, gdy myjnie samochodowe szykują się na zmożony ruch w związku z wiosennymi porządkami.

Jak więc myjnie samochodowe przygotowują się na ten sezon?
Sprawdź procedury Banieczki.

 

 

 

Przeglądy techniczne

Podstawą sprawnego funkcjonowania każdej myjni samochodowej są urządzenia takie jak pompy, odkurzacze, woskownice, systemy spieniające i systemy płatności. Oprócz tego nasi pracownicy szczegółowo przeglądają wszystkie przewody, które zimą podczas niskich temperatur mogły ulec pęknięciu, bądź rozszczelnieniu. Wyłączany jest również system antyfrostowy, który zimą minimalizuje zamarznięcia. Przed rozpoczęciem sezonu wiosenno-letniego konieczne jest przeprowadzenie szczegółowego przeglądu technicznego wszystkich urządzeń oraz ich konserwacja. Regularne serwisowanie zapewnia, że myjnia działa efektywnie i niezawodnie, co ma kluczowe znaczenie w zapewnieniu zadowolenia klientów.

 

Letnie środki czystości

Zmieniające się warunki atmosferyczne mogą wpłynąć na zapotrzebowanie na różne rodzaje środków czystości. Wraz z nadejściem sezonu wiosenno-letniego wymieniana jest felga oraz płyn do spryskiwaczy z zimowego na letni. O tym, kiedy to następuje, informujemy za pośrednictwem naszych Social Mediów. Zachęcamy do obserwowania ich i śledzenia informacji na bieżąco 🙂

 

Estetyka i infrastruktura

Równie istotnym krokiem w przygotowaniu myjni na sezon wiosenno-letni jest dbanie o estetykę i infrastrukturę. Regularne czyszczenie terenu myjni, utrzymanie w dobrym stanie myjek i stacji do odkurzania, a także odpowiednie oznakowanie i oświetlenie terenu, wpływa pozytywnie na wrażenia klientów i zachęca do powrotu. Co roku przeprowadzamy na myjniach wiosenne porządki, polegające na sprzątaniu terenu oraz zanieczyszczeń ukrytych przez śnieg w zimie.

 

Szkolenie personelu

Personel myjni samochodowej odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu wysokiej jakości usług. Przed rozpoczęciem sezonu organizujemy spotkania oraz szkolenia dla pracowników, podczas których przypominamy im o najlepszych praktykach w obsłudze klienta, technikach mycia samochodu oraz zasadach bezpieczeństwa.

Przygotowanie myjni samochodowej na sezon wiosenno-letni to proces wieloetapowy, który wymaga uwagi na każdym kroku. Pamiętając o konserwacji urządzeń, wymianie środków czystości, szkoleniu personelu oraz dbaniu o estetykę i infrastrukturę, myjnie samochodowe mogą zapewnić swoim klientom nie tylko czyste, ale także satysfakcjonujące doświadczenie oraz podzielić się swoją wiedzą.

Sprawdź lokalizacje naszych myjni:
https://banieczka.pl/locations/

Masz pytania? Napisz do nas:
marketing@banieczka.pl

Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt