Banieczka – największa i najbardziej innowacyjna sieć
myjni samoobsługowych w Polsce.

 

Co napędza nasze działania na co dzień? Poznaj wartości, które budują naszą markę.

PIONIERSKA MYŚL

Banieczka to nie tylko myjnia samochodowa. To pionierska myśl, która przyświecała już od momentu założenia: zastosowanie nowoczesnych technologii, by mycie samochodów stało się bardziej efektywne, przyjazne 
dla klienta i dla środowiska.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Banieczka to przykład, jak można osiągnąć użyteczność i ekologię. Stawiamy na panele fotowoltaiczne, aby wykorzystywać energię słoneczną, ograniczamy zużycie wody, korzystamy z ekologicznych detergentów, wpieramy ideę elektromobilności. To tylko niektóre z naszych kroków w kierunku zrównoważonego rozwoju. Ale to nie wszystko. Nasze zaangażowanie społeczne objawia się w działaniach na rzecz propagowania zdrowego trybu życia i szerzenia idei ruchu, którego zaczyna brakować w nowoczesnym świecie.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Zmieniamy sposób, w jaki dbasz o swój samochód. Banieczka to miejsce, które znacznie przekracza granice tradycyjnego mycia na myjniach samoobsługowych. Oferujemy szeroki zakres usług dodatkowych w modelu convienience – dostosowanych do potrzeb i pozwalających lepiej zaplanować swój czas! To prawdziwie wizjonerski krok w kierunku obsługi klienta w tym segmencie rynku.

DORADZTWO I PARTNERSTWO

Banieczka to też centrum ekspertów, gotowych służyć radą. Nasza eksperckość przekształciła mycie samochodów w kompleksowe doświadczenie. Jesteśmy partnerem, specjalistą od pielęgnacji samochodów, doradzamy naszym klientom, jak utrzymać swoje pojazdy w idealnym stanie. Nasze podejście zorientowane na klienta sprawia, że nie jesteśmy po prostu myjnią samochodową, ale także partnerem i ekspertem w dbaniu o Twój pojazd.

Banieczka – sieć myjni, która idzie z duchem czasu i technologii.

Myjni zlokalizowanych w zachodniej Polsce

Ponad 200 000 klientów miesięcznie

Ponad 8 tysięcy użytkowników aplikacji

Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt