Banieczka – największa sieć myjni samoobsługowych w Polsce

 

Znajdź myjnie

Jesteśmy siecią bezdotykowych myjni samoobsługowych. Korzystamy ze sprawdzonych, ekologicznych oraz nowoczesnych technologii. Aby zagwarantować najwyższą jakość, wprowadziliśmy wiele rozwiązań, które znacznie ułatwią obsługę i zwiększą zadowolenie podczas korzystania z myjni. Zapewniamy dedykowane środki chemiczne oraz odpowiednio dopasowane ciśnienie.

Jako profesjonalna sieć myjni, wprowadziliśmy usługi i produkty dodatkowe, tj. dystrybutor płynu do spryskiwaczy, obsługa wielu rodzajów form płatności, programy lojalnościowe i możliwość wystawienia faktur online, wsparcie w przypadku jakichkolwiek problemów.

Wszystkie rodzaje mycia i wykańczania

Aktywna piana

Mycie zasadnicze

Mycie szczotką

Spłukiwanie

Woskowanie

Nabłyszczanie

 

Oferowane usługi dodatkowe

Płyn do spryskiwaczy

Odkurzacz

Płatności bezgotówkowe

USŁUGI NA MYJNIACH

Aplikacja

Automaty vendingowe wyposażone we wrzutnik monet. Skorzystaj z automatu o każdej porze dnia i nocy!

więcej

Wychodząc naprzeciw wchodzącym w życie przepisom, jak również chcąc jednocześnie zwiększyć korzyści naszych Klientów firma Banieczka rozpoczęła wdrażanie nowego projektu aplikacji lojalnościowej. Innowacyjny projekt stwarza warunki do prostej oraz intuicyjnej obsługi naszych myjni, a także przynosi wiele korzyści dodatkowych.

Płyn do spryskiwaczy

Urządzenie do nalewania płynu do spryskiwaczy łatwe w obsłudze dzięki specjalistycznemu pistoletowi.

więcej

Dolej płynu do spryskiwaczy w korzystnej cenie i ciesz się czystą szybą bez smug! Oferujemy najwyższej jakości płyny eksploatacyjne (np. płyn do spryskiwaczy), które możesz samodzielnie dozować w wybranej przez siebie ilości dzięki specjalnemu pistoletowi. Od teraz nie musisz kupować całych kanistrów, a jedynie tyle, ile potrzebujesz.

Woskowanie

Aby karoseria pozostawała błyszcząca i zabezpieczona przez dłuższy czas, użyj programu woskowanie.

więcej

Wosk poprawia także efektywność pracy wycieraczek szyb podczas opadów deszczu i powoduje łatwe spływanie wody z lakieru oraz pomaga łatwiej usuwać brud przy następnym myciu. Za pomocą lancy ciśnieniowej nanosisz wosk w odległości ok. 30-50 cm od karoserii. Zawsze spłukuj pojazd zaczynając od górnych partii pojazdu, przechodząc następnie do niższych. Pamiętaj, aby woskowanie nie było Twoim ostatnim programem, ponieważ na karoserii mogą powstać plamy, które będzie trzeba ponownie czyścić!

Vending

Automaty vendingowe wyposażone we wrzutnik monet. Skorzystaj z automatu o każdej porze dnia i nocy!

więcej

Nieustannie pracujemy nad ofertą odpowiednich produktów do pielęgnacji karoserii i wnętrza pojazdu. Chcemy dostarczyć Ci wszystko, czego potrzebujesz by Twoje auto lśniło na zewnątrz i w środku.

Paczkomat

Dogodne lokalizacje naszych myjni sprawiają, że możemy udostępniać naszym klientom usługi niezwiązane bezpośrednio z myciem pojazdów.

więcej

W wybranych lokalizacjach znajdziesz np. Paczkomat. Oszczędność czasu – wszystko w jednym miejscu – czego chcieć więcej? Zapraszamy wszystkich potencjalnych partnerów, którzy chcieliby zaoferować swoje usługi w naszych lokalizacjach.

Mycie

Nasze myjnie cechuje wysoka jakość chemii i środków do pielęgnacji karoserii. Przyjedź i sprawdź!

więcej

Każde stanowisko wyposażone jest w lancę ciśnieniową oraz specjalną szczotkę pod ciśnieniem lub pianownicę. Oferujemy najwyższą jakość środków chemicznych, które produkowane są specjalnie na nasze potrzeby. Dobieramy poziom ciśnienia umożliwiający pozbycie się najbardziej uporczywych zabrudzeń, który jednocześnie jest bezpieczny dla karoserii Twojego pojazdu Myjnia jest przeznaczona do wszystkich typów pojazdów o masie całkowitej 3,5 T i wysokości do 3,5m (stanowiska zadaszone) z wyłączeniem ciągników i maszyn rolniczych, quadów, motocykli crossowych a na jej terenie obowiązują zasady ruchu drogowego.

Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt