22.02.2024


Proces kontroli jakości myjni. Poznaj nasze praktyki.

 

W dzisiejszych czasach, kiedy dbałość o czystość pojazdu staje się coraz ważniejsza, myjnie samochodowe odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu aut w doskonałym stanie. Jednakże, aby zapewnić klientom usługi najwyższej jakości, niezbędne jest przeprowadzanie regularnych kontroli, które gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo procesu mycia. Dlatego też chcielibyśmy przybliżyć Wam nasze praktyki w zakresie kontroli jakości w sieci myjni samochodowej Banieczka.

 

 

 

Części eksploatacyjne

Nasz proces kontroli jakości rozpoczynamy od gruntownego sprawdzenia wszystkich części eksploatacyjnych myjni między innymi lanc, węży, szczotek, końcówek spieniających do Aktywnej Piany. Dokładnie sprawdzamy również działanie panelu sterującego oraz Aplikacji upewniając się, że wszystko działa poprawnie. Regularne testy i wymiana zużytych elementów zapewniają płynność procesu mycia oraz minimalizują ryzyko powstawania usterek.

 

Układ podczyszczania i kontener myjni

Następnym krokiem naszej kontroli jest dokładne sprawdzenie kanałów myjni oraz separatora. Odpowiednia cyrkulacja wody, brak zatorów oraz sprawność separatora są kluczowe dla efektywnego procesu czyszczenia pojazdów. Regularne czyszczenie i konserwacja tych elementów są niezbędne, aby zapewnić nie tylko jakość mycia, ale także chronić środowisko poprzez skuteczne oddzielenie substancji szkodliwych. Przy okazji nasi pracownicy sprawdzają również poziom twardości wody, a następnie w razie potrzeby zmiękczają ją, aby podczas mycia na lakierze nie pozostawał osad.

Kolejnym kluczowym elementem kontroli jest sprawdzenie wszelkich układów znajdujących się w tzw. kontenerze lub module w zależności od typu myjni. To właśnie urządzenia takie jak pompy czy dosatrony zapewniają odpowiednie parametry, dzięki którym można skutecznie umyć samochód.

 

Co robić w przypadku odkrycia usterki na myjni?

W zależności od myjni takie kontrole przeprowadzane są nie rzadziej niż raz w tygodniu. Pomimo regularnych kontroli, usterki mogą się zawsze wydarzyć, dlatego jeżeli zauważycie nieprawidłowość w działaniu myjni, prosimy o jej zgłoszenie. Wszelkie zgłoszenia trafiają bezpośrednio do Opiekuna Myjni, który w przypadku informacji o awarii jedzie na taką myjnię priorytetowo, dzięki czemu usterka nie czeka na zdiagnozowanie do kolejnej kontroli. A jak zgłosić awarię lub usterkę? Zalecamy korzystanie z social mediów lub telefonu kontaktowego podanego na wszystkich myjni na każdym stanowisku, podczas rozmowy wystarczy powiedzieć, na której myjni się znajdujecie oraz co się wydarzyło, konsultant pomoże również w sprawie ewentualnej reklamacji. Ze względów proceduralnych i księgowych reklamacja musi być zgłaszana przez formularz, wtedy też proces reklamacji nie trwa długo, a my szybciutko zwracamy środki na konto Banieczki lub nieco wolniej na numer rachunku bankowego.

Proces kontroli jakości w naszej sieci myjni samochodowej Banieczka jest nieustannie doskonalony, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki regularnym inspekcjom, dbałości o każdy detal oraz trosce o otoczenie, możemy zapewnić nie tylko doskonałe rezultaty mycia, ale także bezpieczeństwo i satysfakcję naszych klientów.

Sprawdź lokalizacje naszych myjni:
https://banieczka.pl/locations/

Masz pytania? Napisz do nas:
marketing@banieczka.pl

Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt