25.01.2024


Jaka myjnia jest najlepsza dla twojego samochodu?

 

Brak dostępności czasu to obecnie główne wyzwanie w wielu dziedzinach naszego życia. Dotyczy to również kierowców, którzy chcą zadbać o swój samochód. Umyć auto można na wiele różnych sposobów. Myjnia ręczna, bezdotykowa a może automatyczna? Sprawdź porównanie i wybierz najlepszą dla siebie opcję.

 

 

Poznaj zalety myjni bezdotykowej:

Myjnie ręczne mogą zapewniać wygodę, ale często ustępują myjniom samoobsługowym pod względem elastyczności, kosztów i zrównoważonego podejścia do środowiska. Klienci Banieczki mają możliwość korzystania z usług o dowolnej porze, co umożliwia im uniknięcie godzin szczytu oraz zbędnego oczekiwania w kolejce. Użytkownicy myjni są w tym przypadku swoim osobistym koordynatorem czasu i przeznaczają go na dbanie o auto tyle, ile chcą. Klienci Banieczki mają pełną kontrolę nad procesem mycia, decydując się na odpowiedni program,  mogą skupić się na konkretnych obszarach wymagających szczególnej uwagi. Taka precyzja umożliwia bardziej efektywne i zużywające mniej zasobów mycie, co szczególnie cenione jest przez świadomych entuzjastów czystych pojazdów. Różnica ta staje się wyraźna, zwłaszcza w porównaniu z myjniami automatycznymi, gdzie proces jest zautomatyzowany, a także w myjniach ręcznych, gdzie rezultat zależy od umiejętności pracowników.

Dodatkowo, podczas mycia samochodu kierowca ma pełen wgląd we wszystkie niedoskonałości karoserii lub ewentualne uszkodzenia. To kryterium jest niezwykle istotne dla wielu klientów, umożliwiając im bieżącą ocenę stanu swojego pojazdu .Zalety myjni samoobsługowej:

  • Unikniesz korków
  • Zaoszczędzisz czas i pieniądze
  • Będziesz mieć pełną kontrolę nad procesem mycia
  • Opcja lepsza dla środowiska

 

Aplikacja Banieczka, dla jeszcze prostszej obsługi na myjni

Kolejnym niezaprzeczalnym atutem myjni samoobsługowej Banieczka jest dedykowana aplikacja do jej obsługi. To rozwiązanie nie tylko przyspiesza cały proces, ale również dostarcza przydatnej wiedzy.

Przeniesienie kontroli nad obsługą bezpośrednio do rąk klienta za pomocą dedykowanej aplikacji to kolejny krok w stronę przyszłości.  Dla wielu osób samochód to nie tylko środek transportu, ale także spełnienie marzeń, często wynikające z życiowych oszczędności. Systematyczne mycie i dbanie o pojazd to nie tylko obowiązek, lecz także przyjemność i sposób na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Dla wszystkich miłośników utrzymanych w doskonałej kondycji samochodów, wybór myjni samoobsługowej Banieczka staje się oczywisty.

 

A co z wadami?

Jak wszystko, myjnie bezdotykowe mają swoje wady. Wynikają one głównie z braku wiedzy, co może się przełożyć na niesatysfakcjonujące rezultaty z mycia lub uszkodzenia lakieru. Przykładem może być używanie szczotki bez uprzedniego włączenia programu szczotka. Dlatego też tak ważne jest, aby edukować się w zakresie używanych przez siebie urządzeń i rozwiązań, ponieważ każda myjnia bezobsługowa może działać troszkę inaczej.

Niepodważalnym atutem myjni Banieczka jest fakt, że myjnie mimo pochodzenia od różnych producentów, mają parametry ustawione w ten sposób, aby skuteczność mycia na każdej z nich była taka sama. Dbają o to nasi wykwalifikowani serwisanci oraz tzw. techniczni, którzy sprawdzają każdą myjnię minimum dwa razy w tygodniu. Niemniej jednak należy pamiętać o prawidłowej obsłudze myjni bezobsługowej oraz stosowania się do regulaminu myjni, aby nie zrobić swojemu pojazdowi krzywdy.

 

Myjnia bezdotykowa, ręczna czy automatyczna -porównanie myjni

 

Porównywany parametrMYJNIA BEZDOTYKOWA BANIECZKAMYJNIA RĘCZNAMYJNIA AUTOMATYCZNA
Cena za jednorazowe mycieNISKA (8-15 PLN)WYSOKA (około 100 PLN)ŚREDNIA (20 – 50 PLN)
w zależności od programu
Czas usługiOkoło 10-15 minut z osuszaniemOkoło 30 minutOkoło 10 minut
Konieczność umówienia terminuNIETAKNIE
Rezultat uzależniony odKlientaPracownika myjniSprawności mechanicznej myjni
Dostępność24hW zależności od myjniW zależności od myjni
Zalety– Aplikacja
– Zbieranie punktów
– Produkty dodatkowe
– Możliwość umycia samochodu kompleksowo lub tylko opłukania
– Możliwość używania urządzeń dodatkowych wedle woli klienta
– Brak konieczności samodzielnego mycia
– Możliwość mycia zewnątrz i wewnątrz
– Brak konieczności samodzielnego mycia
Wady– Rezultat uzależniony od wiedzy klienta na temat prawidłowego używania myjni– Brak możliwości samego opłukania samochodu
– Konieczność umawiania terminu
– Możliwość uszkodzenia lakieru przez szczotki
– Brak wiedzy odnośnie używanej chemii

 

Sprawdź lokalizacje naszych myjni:
https://banieczka.pl/locations/

Masz pytania? Napisz do nas:
marketing@banieczka.pl

Bansamo - Płyn do mycia szyb
Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt