Już niedługo rozpocznie się spektakularne wydarzenie dla miłośników czystego i lśniącego samochodu – Wash Week – Tydzień Czystego Auta z Banieczką! Od 12 do 18 sierpnia, mieszkańcy miasta oraz okolic będą mieli okazję skorzystać z wyjątkowych promocji i atrakcji oferowanych przez naszą myjnię samoobsługową.

Wydłużony czas myjni!

Podczas Wash Week, Banieczka otwiera swoje podwoje na dłużej! Teraz każdy kierowca, który zdecyduje się na skorzystanie z naszej myjni samoobsługowej, będzie mógł spędzić więcej czasu na upiększeniu swojego pojazdu, nie płacąc więcej! To okazja, by dokładnie umyć swój samochód i sprawić, że będzie błyszczeć jak nigdy dotąd.

Sobota, 12.08 – Darmowy odkurzacz i mycie felg

Szczególnie gorący dzień w czasie Wash Week zapowiada się w sobotę, 12 sierpnia. W ten dzień kierowcy będą mogli skorzystać z darmowego odkurzacza do sprzątania wnętrza swojego auta. Dodatkowo, przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla fanów czystych felg – darmowe mycie felg! Teraz Twoje koła również będą lśnić tak samo, jak całe auto.

Darmowe kosmetyki Bansamo

Ale to nie wszystko! W sobotę wszyscy klienci myjni Banieczka będą mieli okazję odbierać darmowe kosmetyki do auta. To znakomity prezent od Banieczki dla wszystkich, którzy dbają o wygląd swojego pojazdu.

Konsultant ds. firm – Rozwiązania sieci Banieczka dla Przedsiębiorstw

Dla przedsiębiorców, którzy mają swoje floty pojazdów, Wash Week również przewiduje coś specjalnego. W sobotę 12.08, w godzinach od 10:00-14:00 będzie dostępny konsultant do spraw firm, z którym będzie można porozmawiać o indywidualnych rozwiązaniach myjni Banieczka dla przedsiębiorstw. Dowiedz się, jak możemy zadbać o czystość Twojej floty i oszczędzić na utrzymaniu pojazdów.

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia dla miłośników czystego auta! Wash Week – Tydzień Czystego Auta z Banieczką trwa od 12 do 18 sierpnia, a myjnię znajdziesz w Rybniku, przy ulicy Chwałowickiej 1.

Przyjdź i dołącz do nas, by uczcić kochane cztery kółka w pełnej krasie!

Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt