Pragniemy podzielić się z Wami wskazówkami jak efektywnie dbać o samochód – począwszy od mycia na naszych myjniach, aż do detali, które możecie samodzielnie wykonać w domowym zaciszu. Wash Show to prawdziwa gratka dla koneserów czystego auta!

Czego możesz się spodziewać podczas Wash Show w Luboniu?

1. Bezpłatne Mycie Samochodu na naszej myjni samoobsługowej: Pod okiem naszych ekspertów sprawisz, że Twój pojazd będzie prezentował się jak nowy!

2. Porady ekspertów z branży: Nasi doświadczeni eksperci udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pielęgnacją pojazdów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wskazówek dotyczących właściwej techniki mycia, wyboru odpowiednich środków czystości czy pielęgnacji lakieru i wnętrza samochodu – znajdziesz tu fachowe odpowiedzi.

3. Darmowe Kosmetyki BANSAMO: Dla uczestników naszego wydarzenia, którzy pokażą lub pobiorą aplikację Banieczka, przygotowaliśmy niespodziankę – darmowe kosmetyki do pielęgnacji samochodu naszej własnej marki BANSAMO. Kosmetyki te będą Twoimi sprzymierzeńcami w codziennej dbałości o pojazd!

4. Konsultant ds. Firm: Jeśli prowadzisz firmę, podczas wydarzenia będziesz mógł porozmawiać na temat efektywnego planu mycia samochodów firmowych. Sprawdź ofertę Banieczki dla przedsiębiorców.

Nie przegap okazji uczestnictwa w Banieczka Wash Show – to wyjątkowy moment, aby zadbać o swój samochód w towarzystwie ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Zapraszamy serdecznie!

Data: 16 września 2023
Godzina: 10:00-14:00
Lokalizacja: Luboń, ul. Poniatowskiego 66
Wstęp: Bezpłatny

Do zobaczenia!

Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt