Zapraszamy do Grudziądza na nasze najnowsze wydarzenie Wash Show. Jeśli Twój samochód potrzebuje odświeżenia, a Ty szukasz skutecznych porad dotyczących pielęgnacji pojazdu, to mamy dla Ciebie rewelacyjną propozycję: Wash Show w Grudziądzu!

Czym jest Banieczka Wash Show?

Wash Show to inicjatywa entuzjastów samochodów, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą z zakresu samodzielnego mycia samochodów z lokalną społecznością. Naszym priorytetem jest nie tylko bezpłatne umycie Twojego pojazdu, lecz także przekazanie informacji na temat profesjonalnej pielęgnacji auta. Wierzymy, że dbałość o pojazd wpływa zarówno na jego estetykę, jak i funkcjonalność.

Co Ciebie czeka podczas Wash Show w Grudziądzu?

1. Bezpłatne Mycie Samochodu na naszej myjni samoobsługowej: Pod okiem naszych fachowców sprawisz, że Twój pojazd będzie prezentował się jak nowy! Dzięki najnowszym metodom a także wartościowym wskazówkom pozbycie się zabrudzeń, osadów drogowych i kurzu będzie szybkie i efektywne.

2. Porady ekspertów z branży: Nasi doświadczeni eksperci udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pielęgnacją pojazdów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wskazówek dotyczących właściwej techniki mycia, wyboru odpowiednich środków czystości czy pielęgnacji lakieru i wnętrza samochodu – znajdziesz tu fachowe odpowiedzi.

3. Darmowe Kosmetyki BANSAMO: Dla uczestników naszego wydarzenia, którzy pokażą lub pobiorą aplikację Banieczka, przygotowaliśmy niespodziankę – darmowe kosmetyki do pielęgnacji samochodu naszej własnej marki BANSAMO. Kosmetyki te będą Twoimi sprzymierzeńcami w codziennej dbałości o pojazd!

4. Konsultant ds. Firm: Jeśli prowadzisz firmę, podczas wydarzenia będziesz mógł porozmawiać na temat efektywnego planu mycia samochodów firmowych. Sprawdź ofertę Banieczki dla przedsiębiorców.

Nie przegap okazji uczestnictwa w Banieczka Wash Show – to wyjątkowy moment, aby zadbać o swój samochód w towarzystwie ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Zapraszamy serdecznie!

Data: 26 sierpnia 2023
Godzina: 10:00-14:00
Lokalizacja: Grudziądz, ul. Włodka 16
Wstęp: Bezpłatny
Dołącz do naszego wydarzenia i pozwól swojemu samochodowi zabłysnąć!

Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt