Trzykrotne przyspieszenie! 3 x punkty za każde doładowanie
i za każdą wydaną złotówkę w lipcu!

 

W naszym programie lojalnościowym nie ma ograniczenia prędkości! Dlatego w lipcu przyspieszamy aż 3-krotnie! Od 1.07 do 31.07 mnożymy zdobywane punkty aż 3-krotnie! Za każde zasilenie konta w APLIKACJI BANIECZKA i każdą wydaną złotówkę* otrzymasz aż TRZY punkty!

Dzięki takiemu przyspieszeniu 3 razy szybciej zgarniesz upragnioną nagrodę w naszym programie lojalnościowym. A jest się o co starać, bo zgromadzone punkty można wymienić na SUPER NAGRODY: głośniki JBL, uchwyty do telefonów, akcesoria do mycia, bezpłatne doładowania, abonamenty, czy też kosmetyki do pielęgnacji samochodów BANSAMO. To tylko część profitów – w naszej aplikacji możesz znaleźć je wszystkie.

Przykład:

Uzupełniasz w lipcu konto za 100zł – dostajesz 300 pkt
Wydajesz na mycie 30zł – dostajesz 90 pkt
Kupujesz abonament za 69zł – dostajesz 207 pkt
Za sumę 100zł otrzymujesz aż 600 pkt!

Punkty zbierasz i możesz wykorzystywać przez cały czas, natomiast w lipcu możesz ich zdobyć aż 3-krotnie więcej! Mega promocja, obok której nie możesz przejść obojętnie!

Nie masz aplikacji BANIECZKA? Ściągniesz ją z App Store i Sklepu Play. Zarejestruj się i korzystaj z możliwości oferowanych przez największą niezależną sieć myjni samoobsługowych w Polsce!

 

Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt