Banieczka cały czas w formie! W sierpniu zbierasz Banieczki 4x szybciej!

 

Lance w dłoń! Jesteś już rozgrzany po lipcowym przyspieszeniu? W sierpniu zbieraj Banieczki i ciesz się wyjątkowymi nagrodami w naszym ekscytującym programie lojalnościowym jeszcze szybciej! Odkryj magię zbierania punktów, która teraz staje się teraz jeszcze bardziej ekscytująca. Punkty naliczane są aż razy 4 – to niepowtarzalna szansa, by sięgnąć po najbardziej wartościowe nagrody jeszcze szybciej!

Jak to działa?

Zasady są proste! Wystarczy, że jesteś użytkownikiem naszej aplikacji, a za każdym razem, gdy uzupełniasz środki w aplikacji bądź dokonujesz zakupu zdobywasz punkty lojalnościowe. Ponadto, za każde wydane środki poprzez aplikację również naliczamy punkty. W sierpniu wszystkie punkty mnożymy razy 4! Tego nie doświadczysz w żadnym innym programie lojalnościowym! W sierpniu Twoje punkty szybują w górę jak na magicznych skrzydłach!

Atrakcyjne nagrody na wyciągnięcie ręki!

Bogactwo punktów jest równoznaczne z bogactwem nagród. Teraz, dzięki naszej wyjątkowej promocji, odbieranie atrakcyjnych upominków jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej! Wybieraj spośród naszej szerokiej gamy nagród, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Kosmetyki do pielęgnacji samochodów naszej marki własnej Bansamo, uchwyty do telefonów, głośniki JBL, ładowarki i wiele, wiele innych – wybór należy do Ciebie!

Nie trać ani chwili! Dołącz do programu lojalnościowego Banieczki i rozpocznij przygodę z gromadzeniem punktów w sierpniu, by zrealizować swoje marzenia jeszcze szybciej. Wyjątkowe nagrody czekają na Ciebie, a my jesteśmy gotowi uczynić Twoje doświadczenia z Banieczką jeszcze bardziej niezapomnianymi!

Nie masz aplikacji Banieczka? Ściągnij ją na swój telefon i ciesz się wyjątkowymi promocjami. Warto być z nami!

Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt