24.10.2023

 

ODKRYJ PROGRAMY

MYCIA W BANIECZCE!

 

Zapraszamy w podróż po świecie programów mycia
w Sieci Myjni Samochodowych Banieczka. To miejsce,
gdzie innowacja spotyka się z pasją do samochodów…
CZYSTYCH samochodów, tworząc prawdziwie proste
rytuały pielęgnacyjne dla Waszych aut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korzystanie z myjni na ogół kojarzy się z czymś prostym i intuicyjnym. Nic bardziej mylnego. O ile samo korzystanie jest proste, należy pamiętać o tym co sprawia, że pielęgnacja przebiega prawidłowo. Poniżej przedstawiamy sugerowaną kolejność korzystania z programów mycia oraz zdradzamy protipy na efektywną walkę z samochodowym brudem.

 

Jakiego programu użyć do umycia samochodu?

 

1. Aktywna Piana: killer zaschniętych zabrudzeń

To piankowa kąpiel, która skutecznie zmiękcza największe zabrudzenia i pozwala na ich bezinwazyjne usunięcie. Jest to pierwszy i jeden z najważniejszych kroków do skutecznego umycia samochodu. Aktywną Pianę rozpoznacie po niebieskim wężu. Jeśli nie jesteście pewni, na panelu sterowania znajduje się instrukcja, która szybko i sprawnie przypomni Wam, którą lancą się posługiwać.  Pamiętajcie, aby Aktywną Pianę nakładać zaczynając od dołu Waszego samochodu. Nie wiecie dlaczego? Im bliżej ziemi, tym więcej brudu znajduje się na samochodzie, dlatego Piana zaaplikowana w tym miejscu w pierwszej kolejności, zmiękcza brud dłużej, dzięki czemu jest bardziej efektywna!

 

2. Mycie zasadnicze: fundament perfekcji

Program Mycia Zasadniczego to niepodważalna podstawa każdej samoobsługowej myjni samochodowej i fundament skutecznego mycia. Dlaczego? Jest to wysokociśnieniowe Mycie z dodatkiem specjalnego detergentu, dzięki któremu łatwo usuniecie zabrudzenia. Ten program zaprojektowany został tak, aby skutecznie usuwać wszelkiego rodzaju nagromadzenia brudu, kurzu i osadu, które gromadzą się na powierzchni samochodu podczas codziennej eksploatacji.

 

3. TurboSzczotka: energia w ruchu

Niektóre zabrudzenia potrzebują potraktowania ich mechanicznie. Z tego też powodu na każdej myjni bezdotykowej znajdziecie program z tzw. TurboSzczotką, z wężem w kolorze żółtym. Tak, jak Aktywną Pianę używamy od dołu samochodu, tak TurboSzczotkę zaczynamy używać od góry samochodu. Wszystko po to, aby brud nagromadzony u dołu nie miał szansy porysowania pozostałej części pojazdu. Pamiętajcie, że szczotki pod żadnym pozorem nie wolno kłaść na ziemi, aby nie miała na sobie piasku, mogącego uszkodzić samochód kolejnego kierowcy.
Aby uchronić się przed takimi sytuacjami, przygotowaliśmy specjalny pojemnik na TurboSzczotkę, który umożliwia jej oczyszczenie. Pamiętajcie również, aby przed użyciem szczotki włączyć program i odczekać około 30 sekund, tak aby lecący płyn wypłukał Szczotkę z ewentualnych mikrozabrudzeń.

 

4. Spłukiwanie: ostatni dotyk świeżości

Program mycia „Spłukiwanie” to kropka na „i” podczas pielęgnacji samochodu. Strumień wody usuwa resztki Piany i zabrudzeń, zostawiając powierzchnię świeżą i lśniącą. To chwila, gdy każdy detal pojazdu zaczyna odzyskiwać swój pierwotny blask.

 

5. Woskowanie: przede wszystkim ochrona

Woskowanie, to nie tylko zabieg estetyczny. Ma on na celu przede wszystkim zabezpieczenie lakieru Waszych samochodów. Podczas woskowania, na Waszych autach tworzy się cieniuteńka warstwa ochronna, która zapobiega blaknięciu i chroni lakier przed drobnymi zarysowaniami.

 

7. Nabłyszczanie: blask, który oślepia.. i nie tylko

Kiedy zdecydujecie się użyć woskowania, koniecznym jest użycie również nabłyszczania. Program ten to nic innego, jak woda osmatyczna, która skutecznie zapobiega zaciekom i nadaje Waszym pojazdom niesamowity blask. To wyrazista deklaracja, że dbacie o każdy detal.

 

Odkryj magię programów mycia w Banieczce!

Podsumowując, na myjni Banieczka każdy program mycia ma swój ściśle określony cel. Wybierając odpowiedni program i stosując się określonej kolejności, możemy zagwarantować fascynację i zadowolenie z efektów. Pamiętajcie! Czystość to nie tylko wybór, to styl życia.

 

Sprawdź lokalizacje naszych myjni:
https://banieczka.pl/locations/

Masz pytania? Napisz do nas:
marketing@banieczka.pl

Myjnia samochodowa Banieczka

Myjnia samochodowa Banieczka

Panel sterowania na myjni - wybór programu

Panel sterowania na myjni – wybór programu

Lista programów mycia

Lista programów mycia

Zobacz także

Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt