12.01.2024


Mamy to! Banieczka i E-Way24 łączą siły i rozpoczynają wspólną drogę ku lepszej przyszłości!

 

W erze, w której zrównoważony rozwój staje się priorytetem, branża motoryzacyjna nie pozostaje w tyle.

 

 

 

 

Myjnie samochodowe zdają sobie sprawę z rosnącej popularności pojazdów elektrycznych i odpowiedzialności w zakresie ochrony środowiska. Dlatego też z dumą ogłaszamy nową współpracę z firmą E-Way24, specjalizującą się w stacjach szybkiego ładowania samochodów elektrycznych. Co warto podkreślić energia, którą zasilane są stacje ładowania pochodzi w 100% z odnawialnych źródeł energii.

 

Małymi krokami do celu

W dobie zmian klimatycznych i postępującej elektromobilności, współpraca Banieczki z E-Way24 stanowi krok w ergonomiczną i ekologiczną przyszłość. Obydwie firmy dzielą wspólną wizję przyszłości, gdzie zrównoważona mobilność i ekologiczne rozwiązania stanowią klucz do harmonii między potrzebami współczesnych kierowców a troską o planetę.

 

Nowoczesne stacje ładowania dla nowoczesnych pojazdów

Dzięki współpracy z E-Way24, Banieczka staje się miejscem przyjaznym dla użytkowników samochodów elektrycznych. Klienci, korzystający z usług naszych myjni, będą mogli już niedługo ładować swoje pojazdy podczas wizyty na myjni. To nie tylko wygoda, ale również świadomy wybór w kierunku ekologii i oszczędności.

 

Korzyści dla klientów i środowiska

Nowoczesne stacje ładowania oferowane przez E-Way24 zapewniają szybkie i efektywne ładowanie pojazdów elektrycznych, co sprawia, że podróżowanie nimi staje się jeszcze bardziej dostępne. To również szansa dla klientów Banieczki na zaangażowanie się w ochronę środowiska poprzez rozważenie wyboru bardziej zrównoważonej formy mobilności.

Sprawdź lokalizacje naszych myjni:
https://banieczka.pl/locations/

Masz pytania? Napisz do nas:
marketing@banieczka.pl

Bansamo - Płyn do mycia szyb
Bansamo - Płyn do mycia szyb
Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt