04.01.2024


Czego kierowcy najchętniej słuchają podczas jazdy?

 

W Grudniu 2023 roku Eksperci Banieczki przeprowadzili ankietę dotyczącą preferencji kierowców w zakresie podróży samochodem. Wyniki mogą zdziwić.

 

 

 

 

Wg ankiety przeprowadzonej przez Banieczkę większość, bo aż 56,3% kierowców podróżuje w celach prywatnych, przy czym 78,1% ankietowanych to mężczyźni.

Aż 50% podróżuje najczęściej w mieście lub dojeżdża do miast. Ponad 56% ankietowanych kierowców, słucha podczas podróży muzykę z osobistego nośnika, a aż 29% korzysta z Radia. Eksperci Banieczki wiedząc, jak uciążliwe potrafi być słuchanie reklam, szczególnie podczas przejazdów w mieście wychodzą naprzeciw klientów oferując coś dla umysłu i ducha.

Zaledwie 1,6% ankietowanych przyznało, że podróżuje w ciszy, co odzwierciedla, że kierowcy i ich pasażerowie lubią, gdy coś im umila czas, szczególnie ten spędzony w korku. W Banieczce robimy wszystko, aby naszym klientom żyło się lepiej i przyjemniej.

 

Korzystając z myjni samochodowej klienci posługujący się Aplikacją Banieczka zdobywają punkty, które następnie można wymienić na nagrody, m. i. miesięczny nieograniczony dostęp do audiobooków, z których można korzystać nie tylko podczas jazdy umilając sobie podróż, ale również w domu w formie rozrywki.
Klienci mają również możliwość skorzystać z darmowych audiobooków w Strefie Promocji Aplikacji Banieczka.

 

Banieczka i BookBeat tworzą synergiczną relację, gdzie czystość spotyka się z kulturą audiobooków. To doskonały sposób na połączenie praktyczności z przyjemnością oraz rozwojem osobistym. Wprowadzenie dostępu do audiobooków to nie tylko innowacyjne podejście do obsługi klienta, ale także dowód na zaangażowanie obu firm w dostarczanie kompleksowych i satysfakcjonujących usług.

 

Warto być klientem myjni samochodowych Banieczka, ponieważ to nie tylko dbałość o stan techniczny oraz wizualny pojazdu, ale także troska o umysł i rozrywkę. Dzięki współpracy z BookBeat, Myjnie Banieczka podnoszą poprzeczkę, oferując nie tylko czyste auto, ale również dostęp do niekończącego się źródła audiobookowej przyjemności.

Sprawdź lokalizacje naszych myjni:
https://banieczka.pl/locations/

Masz pytania? Napisz do nas:
marketing@banieczka.pl

Bansamo - Płyn do mycia szyb
Home
Aplikacja
Znajdź myjnie
Konakt